ONLINE APPOINTMENT

Book your appointment now and get $5 discount.

MAKE APPOINTMENT
DOWNLOAD
Download BrochureDownload Summary

نمای کلی خدمات تعویض تایر و بالانس و رفع عیب چرخ ها

نمای کلی خدمات

مهمترین دستورات در مورد نگهداری و بازبینی لاستیک و چرخ عبارت است از:

کنترل فشار باد لاستیک ها
کنترل ساییدگی های غیر عادی لاستیک ها
تعویض به موقع محل چرخ ها
فشار باد لاستیک

فشار باد لاستیک به نوع لاستیک و نحوه استفاده از آن بستگی دارد.فشار باد لاستیک های سواری ۲۲ تا ۳۶ پوند براینچ مربع است و در کامیون ها و اتوبوس ها تا ۱۰۰ پوند بر اینچ مربع می رسد.حداکثر فشار باد روی دیواره لاستیک نقش شده است.
فشار غیر صحیح باد تایر موجب ساییدگی سریع لاستیک،فرمان پذیری غلط و حرکت نا منظم خودرو می شود.
وقتی لاستیک بیش از اندازه مجاز باد شده باشد فقط آج های میانی لاستیک با جاده در تماس است.لذا فرمان پذیری راحت تر است ولی لغزش آن لاستیک روی جاده بیشتر است و در ضمن آج های میانی لاستیک سریع تر از آج های طرفین ساییده می شوند.
وقتی لاستیک کمتر از اندازه مجاز باد شده باشد همه آج های لاستیک با جاده در تماس است لذا دستگاه فرمان سفت تر عمل می کند و لغزش آن لاستیک روی جاده کمتر می شود ولی آج های طرفین لاستیک سریع تر از آج های میانی ساییده می شوند و در موقع عبور از روی سنگ ها و چاله ها و یا برخورد به جداول خیابان ها جمع شده و ضربه به رینگ منتقل شده و رینگ کج می شود.
فشار باد لاستیک را هفتع ای یکبار کنترل کنید.تنظیم باد در حالت سرد انجام می شود وقتی دمای لاستیک بالا می رود فشار باد آن نیز افزایش می یابد پس وقتی لاستیک گرم یا داغ باشد تنظیم باد لاستیک نتیجه غلطی خواهد داشت.

شرح هزینه ها

تعمیر ترمزهای جلو تماس بگیرید
تعمیر ترمزهای عقب تماس بگیرید
لنت ترمز عقب تماس بگیرید
اکسل تماس بگیرید
استارت/سیستم برق تماس بگیرید

چرا مکانیکی غرب تهران ؟

مکانیکی غرب تهران با سال ها تجربه در زمینه تعمیرات و رفع عیب خودرو همواره در تلاش برای جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان عزیز می باشد.

استفاده از جدیدترین دستگاههای عیب یابی و رفع اشکال خودرو و استفاده از استادکاران برجسته غرب تهران ما را جزو برترین خدمات دهندگان غرب تهران قرار داده است. مفتخریم که در خدمت شما باشیم.

 • دیگر نگران تعمیر خودروی خود نباشید. کنارتان هستیم
 • استفاده از افراد با تجربه و حرفه ای در تمامی مراحل کار
 • ارائه خدمات متنوع تعمیرات خودرو
 • تعمیر و تحویل خودرو در همان روز
 • ما همان دفعه اول کار را به درستی انجام خواهیم داد. کلیه خدمات تعمیر مجدد رایگان خواهد بود!

سوالات متداول

 • روغن هیدرولیک چند وقت یه بار باید عوض شود؟

  توصیه می‌شود بر اساس توصیه شرکت سازنده و کارشناسان خودرو، این سیال پس از هر ۱۲۰ هزار کیلومتر پیمایش خودرو به طور کامل تعویض شود. ضمنا به این نکته نیز باید توجه داشت که هرگز روغن‌های هیدرولیک حتی با ویسکوزیته یکسان را نباید با هم مخلوط کرد.

 • کدام قسمت های خودرو باید به صورت دوره ای تعویض شود؟

  • روغن موتور

   سرویس دوره ای بازدید و تعویض روغن موتور از مهمترین اولویت های نگهداری خودرو است . توصیه می شود مقدار روغن به طور مداوم بازدید شود و در صورتی که سطح روغن پایین تر از علامت min باشد ، حتماً مقداری روغن به آن اضافه کنید تا سطحش بین دو علامت روی گیج قرار گیرد . البته توجه داشته باشید که زیاد بودن روغن نیز به موتور آسیب می رساند .

   فیلتر روغن

   فیلتر روغن با توجه به توصیه سازنده با هر بار تعویض روغن یا یکبار در میان ، باید تعویض شود . این کار ضمن کاهش مصرف سوخت ، باعث افزایش شتاب و عمر موتور خودروی شما می شود .

   فیلتر هوا

   فیلتر سوخت

   تسمه ها

   تسمه تایم

   شمع ها

   مایع خنک کننده

   کفشک و لنت ترمز

   روغن ترمز

   باتری

 • دلیل خط انداختن برف پاک کن روی شیشه چیست ؟

  • تیغه های لاستیکی برف پاک کن بر اثر یخ زدگی ، گرما و سرمای زیاد دچار خشکی یا پوسیدگی می شوند و باید تعویض گردند . معیوب بودن تیغه های برف پاک کن علاوه بر تمیز نکردن شیشه و کاهش دید ممکن است به شیشه ها نیز آسیب وارد نماید .

© Copyright 2017 by vianitc