• 1414
  • 0

مکانیک سیار پراید

مکانیک سیار پراید | امداد خودرو سیار پراید در تهران

مکانیک سیار پراید | امداد رسان شبانه روزی | بهترین مکانیک خودروی پراید | مکانیکی پراید به صورت شبانه روزی آماده ارائه بهترین خدمات در شمال و غرب تهران به شما عزیزان می باشد.

مکانیک سیار پراید فعالیت خود را بیش از ۲۰ سال شروع کرده و به صورت سیار و در محل بهترین خدمات را بالاترین کیفیت و استثنایی ترین قیمت به مشتریانش ارائه میکند .اگر خودروی شما در سطح شهر تهران دچار هرگونه مشکل و ایراد فنی شد با ما تماس حاصل فرمایید و ما نیروی متخصص و باتجربه مان را در اسرع وقت در اختیارتان میگذاریم و از خدمات ما لذت ببرید .

با ما هیچ کس در راه نمی ماند …

همین حالا با ما در ارتباط باشید… فقط بایک تماس مشکل خودرویتان را برطرف کنید.

۰۹۱۲۷۹۹۸۴۳۷

۰۹۹۰۱۷۰۱۳۷۲ مرادی

پراید خودرویی است که تولید آن در کره جنوبی آغاز شد. از سال ۷۲ در ایران توسط شرکت سایپا آغاز شد؛ که در کره جنوبی در مدل‌های DM و FS و همچنین مدل سدان که به آن بتا نیز گفته می‌شد تولید می‌شده‌است. پراید نخست توسط کمپانی فورد و سپس توسط کمپانی کیا ساخته شده‌است. البته نام خودروی تولیدی پراید نبوده و تفاوت‌های اساسی ای نیز دارند.

خدمات ما شامل :

۱٫مکانیکی

۲٫تنظیم موتور

۳٫تعویض روغن

۴٫تعویض تسمه تایم

۵٫جلوبندی

۶٫تعویض دیسک و صفحه

و…

مکانیک سیار پراید

مکانیک سیار پراید

شناسایی ۵ سیستم اصلی خودرو :

۱- روغن‌کاری: کارتر- پمپ روغن – فیلتر روغن – گیج.

۲- خنک‌کاری: رادیاتور – پروانه – تسمه پروانه – لوله‌ها – واتر پمپ – ترموستات.

۳- سوخت‌رسانی: باک بنزین – فیلتر – پمپ – لوله‌ها – فیلتر هوا – انژکتور.

۴- برق‌رسانی: باطری – دینام – شمع – وایرها – کویل.

۵- انتقال: فلایویل – دیسک و کلاج – گیریکس – دیفرانسیل – پولوس – چرخ‌ها.

مکانیک سیار پراید

مکانیک سیار پراید

 

سیستم های انتقال قدرت(گیربکس)

گیربکس های دستی(MANUAL TRANSMISSION): ساده ترین نوع گیر بکسها هستن که از چندتا چرخ دنده ساخته میشن تو این نوع گیربکس عوض کردن دنده توسط راننده انجام میشه مزایای این گیربکسای دستی وزن سبکتر نسبت به انواع دیگه شونه بازدهی بالا و در نتیجه مصرف سوخت کمشونه و عیبشونم اینکه واسه حرکت تو شهر راحت نیستن چون باید دنده دستی عوض بشه و کلاچ گرفته بشه مداوم و این میتونه تو  ترافیک سنگین شهری مانند ترافیک شهر تهران کمی خسته کننده باشه.

LEAVE A COMMENT

You comment will be published within 24 hours.

ONLINE APPOINTMENT

Book your appointment now and get $5 discount.

MAKE APPOINTMENT
LATEST POSTS
MOST VIEWED
TEXT WIDGET

Here is a text widget settings ipsum lore tora dolor sit amet velum. Maecenas est velum, gravida vehicula dolor

TAGS

اتومکانیک شهران امدادخودروشمال تهران امدادخودروغرب تهران تعویض روغنی تهرانسر تعویض روغنی جردن تعویض روغنی در جنت آباد تعویض روغنی در سعادت آباد تعویض روغنی در شمال تهران تعویض روغنی در غرب تهران تعویض روغنی در ولنجک تعویض روغنی دهکده تنظیم موتور در ولنجک جلوبندی در جردن جلوبندی در شهرک غرب خدمات تعویض روغنی در سردار جنگل خدمات تعویض روغنی در شهرک غرب خدمات تعویض روغنی در صادقیه خدمات تنظیم موتور در صادقیه خدمات جلوبندی در سردار جنگل خدمات جلوبندی در صادقیه خدمات جلوبندی در ولنجک خدمات مکانیکی در تهرانسر خدمات مکانیکی در جردن خدمات مکانیکی در سردار جنگل خدمات مکانیکی در سعادت آباد خدمات مکانیکی در شمال تهران خدمات مکانیکی در شهران خدمات مکانیکی در صادقیه خدمات مکانیکی در غرب تهران خدمات مکانیکی در ولنجک مکانیک غرب تهران مکانیکی در جردن مکانیکی در جنت آباد مکانیکی در دهکده مکانیکی در سعادت آباد مکانیکی در شمال تهران مکانیکی در شهران مکانیکی در شهرزیبا مکانیکی در شهرک غرب مکانیکی در صادقیه مکانیکی در غرب تهران مکانیکی در ولنجک مکانیکی شبانه روزی مکانیکی شبانه روزی در سردار جنگل مکانیکی غرب تهران
© Copyright 2017 by vianitc