ما در مکانیکی غرب تهران، کلیه خدمات تعمیر و رفع عیب خودرو را از تعویض روغن تا تعمیر و پیاده سازی موتور انحام می دهیم. ارائه خدمات تعمیرگاهی به انواع خودروهای داخلی و خارجی تخصص ماست.

تمامی خدمات توسط استادکاران با تجربه و حرفه ای انجام می شود. تا لحظه ی آخر کنارتان خواهیم بود. دیگر نگران مشکلات خودروی خود نخواهید بود.

در تلاشیم تا خدمات برتری را به شهروندان عزیز در غرب تهران ارائه دهیم. تمامی خدمات توسط استادکاران با سابقه و با تجربه انجام می شود. رضایت مشتری هدف اول ماست.

برای ما بسیار مهم است که مشتریان عزیز با رضایتمندی کامل و اطمینان خاطر از صحت خدمات ما، همیشه ما را به عنوان اولین خدمت دهنده در نظر داشته باشند.

اعتماد شما سرمایه ی ماست

ارائه خدمات به انواع خودروهای سواری، وانت بار، شاسی بلند و انواع کامیون تخصص ماست. مکانیکی غرب تهران همواره در تلاش است تا رضایت کامل و همیشگی شما را داشته باشد.
در صورت نیاز به هرگونه مشاوره در زمینه عیب یابی و نحوه ی تعمیرات خودرو با ما در تماس باشید .

شماره های تماس :

 • ۰۹۱۲۷۹۹۸۴۳۷
 • ۰۹۹۰۱۷۰۱۳۷۲

چرا مکانیکی غرب تهران ؟

 • دیگر نگران تعمیر خودروی خود نباشید. کنارتان هستیم
 • استفاده از افراد با تجربه و حرفه ای در تمامی مراحل کار
 • ارائه خدمات متنوع تعمیرات خودرو
 • تعمیر و تحویل خودرو در همان روز
 • ما همان دفعه اول کار را به درستی انجام خواهیم داد. کلیه خدمات تعمیر مجدد رایگان خواهد بود!
%
رضایت مشتری
خودروی تعمیر شده در روز
لاستیک تعویضی در سال
پیچ بسته شده
 • جدا از خدمات خوبی که در مکانیکی غرب دیدیم، قیمت ها واقعا منصفانه است و هیچ خرج اضافه ای غیر از مقادیر تعیین شده و کاملا استاندارد نبوده و این صداقت و درستکاری دوستان واقعا جای تحسین داره . منم قویا توصیه می کنم در صورت نیاز به تعمیر ماشینتون حتما با دوستان تماس بگیرید . با تشکر

  علی رضا محسنی
 • در طی چند سال اخیر ماشین خودم و تعدادی از اعضای خانواده رو همیشه میارم مکانیکی غرب تهران. بدون هیچ استثنایی هر دفعه از تجربه و تخصص دوستان در مکانیکی غرب تهران شگفت زده میشم. تعهد کاری و تخصص و تجربه ی افراد در این مکان مثال زدنی است . توصیه می کنم حتما در صورت نیاز از تخصص دوستان بهره بگیرید. ممنون از خدمات خوبتون

  محمد حسین رضایی
 • مکانیکی غرب تهران بدون شک یکی از بهترین و مدرن ترین تعمیرگاه های خودرو در غرب تهران است. سرعت عمل و تخصص افراد در این مکانیکی عالی است. از اینکه مکانیکی شما رو انتخاب کردم بسیار راضی ام. امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشید.

  سیدجواد کریم پور

مکانیکی غرب تهران

ما کلیه خدمات تعمیر و رفع عیب خودرو را از تعویض روغن تا تعمیر کامل موتور انحام می دهیم. ارائه خدمات تعمیرگاهی به انواع خودروهای داخلی و خارجی تخصص ماست.

خدمات برق و صدای خودرو

در صورت بروز هرگونه مشکل در سیستم برق خودرو با ما تماس بگیرید. همواره تلاش خواهیم کرد خدمات برتر و با بهترین شیوه در اختیارتان قرار دهیم تا مشکل پیش آمده برای همیشه حل شود. در کنارتان خواهیم بود.

شارژ گاز کولر

شارژ گاز کولر انواع خودروها. استفاده از دستگاههای پیشرفته. رفع عیب و تعمیرات کولرو سیستم های خنک کننده خودرو

تعویض روغن رایگان!

ما برای مشتریان همیشگی خدمات ویژه ای داریم. تعویض روغن دوره ای خودروی شما در مکانیکی غرب تهران به صورت کاملا رایگان انجام می شود. رضایت شما برگ برنده ی ماست.

رفع عیب سنسور دنده عقب و دوربین

عیب یابی و رفع مشکلات سنسورهای عقب و جلو در ماشین های ایرانی و خارجی. نصب، راه اندازی و تعمیرات کلیه دستگاههای پشتیبان.

عیب یابی موتور

عیب یابی و رفع مشکلات موتور خودرو با استفاده از دستگاههای پیشرفته. دیاگ و تنظیم موتور به صورت حرفه ای و ارائه ی گزارش کامل از وضعیت موتور وسیله ی نقلیه.

خدمات تعمیرات باطری

رفع عیب و تعمیر مشکلات بوجود آمده ناشی از باطری خودرو. تعویض باطری و ارائه خدمات سرویس دوره ای. رفع اشکالات سیم کشی و اتصالات خودرو.

© Copyright 2017 by vianitc